Kto by toto povedal? Na Farmu 11 sa už hlásia záujemcovia z celého Slovenska, hoci mená prvých súťažiacich ešte nie sú známe. Známa EXfarmárka však potvrdila, že sa o účasť na Farme uchádza znova. Pridávajú sa k nej aj ďalšie!

Kastingy na Farmu 11 sú už naplno rozbehnuté a záujemcovia z celého Slovenska sa budú snažiť presvedčiť výberovú porotu, aby práve oni mohli zabojovať o výhru vo výške 75-tisíc eur. Hlavnou témou tohto ročníka bude pomyselný boj Východ proti Západu a súťažiaci si môžu zvoliť, ktorú časť podporujú.

Hoci prvé mená finalistov stále nie sú známe, kontroverzná exfarmárka Monika Haklová na sociálnej sieti prezradila, že sa aj v 11. sérii Farmy pokúsi prebojovať pred televízne kamery, a tentokrát so sebou zoberie aj svoju dcéru Chiaru: “Boj proti Východu! Ja a dcéra! Kto sa k nám pridá na Farmu 11 za Západ? Poďme ukázať Východniarom, že sme silní!!!!” napísala.

Pod Monikiným príspevkom sa ale ozvali aj ďalšie známe tváre a všetko nasvedčuje tomu, že s Haklovou zabojuje aj bývalá farmárka Šárka Racová, ako aj zvodná blondínka Božka Candráková, ktorá tvorila pár s Rezom Givilim. Nechajme sa prekvapiť, ktorej sa podarí dostať medzi finalistov!

Bývalé farmárky sa chystajú zabojovať aj o účasť na Farme 11
Monika Haklová berie aj dcéru Chiaru
Exfarmárka si na statku zažila aj krušné chvíle
Momentálne sa venuje precvičovaniu piloxingu

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, TV Markíza