Puto medzi matkou a dieťaťom je priam neskutočné. Aj z tohto dôvodu by mali ženy venovať svojmu malému pokladu 100 %-nú pozornosť. Niekedy totiž stačí iba pár sekúnd a môže dôjsť k tragédií. Potvrdzuje to aj čin, ktorý spravila mladá mamička pri záchrane života milovaného dieťatka. 

Celý incident zaznamenala bezpečnostná kamera, pričom v osudný deň prišla mamička s batoľaťom do stavebnej spoločnosti. Nachádzali sa na štvrtom poschodí, pričom sa žena pri telefonovaní obhliadala s cieľom nájsť správnu kanceláriu. Jej dieťatko sa však rozbehlo k zábradliu, pričom začalo padať hlavou smerom k zemi.

V tejto chvíli zareagovala pohotová matka, ktorá dieťa zachytila za nohu doslova v poslednej sekunde. Vďaka skvelým reflexom sa tak predišlo obrovskej tragédií. Na pomoc jej následne pribehli pracovníci stavebnej firmy a muž, ktorý sa nachádzal so ženou na poschodí, utekal dole, ak by dieťa naozaj padlo. Nakoniec všetko dobre dopadlo, no video rozdelilo ľudí na dva tábory. Zatiaľ čo jedna skupina tvrdo kritizuje ženu za jej nepozornosť, tá druhá ju chváli za pohotovú reakciu. Čo si o tom myslíte vy? Povedzte nám svoj názor na našej facebookovej stránke.

Zdroj | Foto | Video: YouTube