Posledné dni sa vo svete niesli v znamení Zimných olympijských hier, kde okrem fantastických slovenských športovcov priniesli do našej krajiny mimoriadnu radosť aj domáci hokejisti. Tí sa vôbec po prvýkrát v histórii prebojovali na stupienok víťazov, pričom si domov odnášajú bronzovú medailu.

ZOH v Pekingu priniesli množstvo nezabudnuteľných momentov, medzi ktoré sa jednoznačne zaraďuje aj víťazstvo o bronz slovenských hokejistov. Spomedzi mladých športovcov vo fanúšikoch zarezonoval predovšetkým výkon len 17-ročného talentu Juraja Slafkovského, ktorého mama je poriadny kus!

Najnovšie sa na sociálnych sieťach začalo šíriť krátke video s jeho hláškami, ktoré nemal nikto vidieť, pričom už rozosmialo tisíce Slovákov. “Nemám oči také divné? Lebo dajako som nespal,” hovorí hneď zo začiatku Slafkovský, pričom pokračoval otázkou, či nemá odstrániť Colu zo záberu, ako to v minulosti urobil futbalista Ronaldo. Okrem kolegov podľahla smiechu aj redaktorka Barbora Žiačiková, kým Juraj priznal, že po zápase mu prišla sms správa od Zlatice Puškárovej!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/sportnet.sk, _slafkovsky_, streamable