V rodine hereckého páru momentálne prevláda obrovská radosť, s ktorou sa rozhodli podeliť aj so svojimi fanúšikmi. Spoločne sa totiž tešia zo siedmeho prírastku v rodine, pričom ide o krásne dievčatko, ktoré dostalo mimoriadne nezvyčajné mená.

Hilaria Baldwin sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodine. Zlom nastal, keď bola tehotná s piatym bábätkom, ktoré napokon potratila. Zdalo sa, že sna o ďalšom potomkovi sa vzdala, no napokon ho vynosila náhradná matka. Manželka slávneho herca však nemohla byť šťastnejšia, keď zistila, že na ceste je aj dieťa číslo sedem.

Vo štvrtok (22. septembra) priviedla na svet dcérku s váhou 3 100 gramov, ktorá dostala meno Ilaria Catalina Irena Baldwin. ,,Je tu! Sme tak nadšení, že vám môžeme predstaviť náš maličký splnený sen,“ napísala na sociálnej sieti 38-ročná inštruktorka jógy.

Čerstvá sedemnásobná mamička sa spoločne s manželom Alecom teší z početnej rodinky, hoci 64-ročný herec priznal, že sily mu už ubúdajú. ,,Jej súrodenci Baldwinovci trávia deň zbližovaním sa a vítaním v našom domove. Veľa lásky vám všetkým. Sme veľmi šťastní, že s vami môžeme osláviť túto nádhernú novinku,” dodala Hilaria, pričom zverejnila aj krátke video z príchodu domov s novorodeniatkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj | Video: IG/hilariabaldwin  |  Foto: IG/hilariabaldwin, Depositphotos