Herečka je v šoku a nevie si túto tragédiu vysvetliť. Zdá sa, že sa bude musieť postaviť pred súd a snažiť sa obhájiť a vysvetliť čo sa mohlo stať.

Sú to dva roky, čo sa v dome americkej herečky Demi Moore (54) stala tragédia. Iba 21-ročný Edenilson Steven Valle v priebehu večierka zmizol na 15 minút. No práve týchto pár minút stačilo na to, aby sa utopil v herečkinom bazéne. Hlavnú rolu zohrával alkohol a aj fakt, že mladík nevedel plávať.

Demi úmrtie svojho kamaráta označila za nepredstaviteľnú tragédiu, no okamžite sa obhajovala tým, že párty zorganizoval jej asistent, kým sa ona nachádzala mimo domu. Faktom však zostáva, že pred pár týždňami sa konečne začal riešiť súdny proces, kde je jedna z obžalovaných práve slávna herečka. Čelí obvineniu z usmrtenia.

Rodičia zosnulého Edenilsona žalujú hviezdu z filmu Duch, pričom upozorňujú, že Moore nemala označenie hĺbky v bazéne, voda mala údajne až 38˚C, ktorá zhoršuje funkciu mozgu a v neposlednom rade mala okolo bazéna rozložené kamene, na ktorých môže hroziť zakopnutie.

Mladík prišiel o život v tomto bazéne

Zdroj: nydailynews.com  |  Foto: instagram.com, youtube.com