Známa francúzska herečka, ktorá prerazila aj v zahraničnej produkcii, má v súčasnej dobe obrovský dôvod na radosť. Z Marion Cotillard sa totižto pred pár dňami stala dvojnásobná mamina!

41-ročná talentovaná Francúzska si zahrala v mnohých úspešných snímkach ako “Inception”, “Assassin´s Creed”, no celý svet ju pozná ako filmovú Édith Piaf. Vďaka tejto úlohe si domov odniesla mnoho ocenení ako Oscar, BAFTA, César Awards či Českého leva. Medzi jej posledné úspešné snímky patrí “Allied”, v ktorom si zahrala po boku fešného a nestarnúceho Brada Pitta.

Minulý rok však rozvírila vlny v šoubiznise špekuláciou, že si s ním niečo začala a povrávalo sa, že je jeho údajná utajovaná milenka. Rodáčka z Paríža mala byť vraj hlavným dôvodom rozvodu Brada a Angeliny. Tieto klebety samotná herečka nakoniec vyvrátila a neskôr svetu prezradila, že pod srdcom nosí svoje druhé dieťa.

Marion už desať rokov tvorí šťastný pár so 43-ročným kolegom z brandže. S Guillaumehom Canetom majú už jedného potomka. Ich rodinka sa pred pár dňami rozrástla o nového člena, keď k 5-ročnému prvorodenému Marcelovi pribudla sestrička.

Foto: Instagram | Zdroj: People.com