Svetoznáma herečka prežíva náročné obdobie a obrovský smútok. Svet totiž obletela správa o tom, že jej milovaný otec už nie je medzi nami a zomrel vo veku 93 rokov.

Herečka Sandra Bullock (54), ktorá sa preslávila rolami v akčných aj romantických filmoch, prežíva veľký smútok. V utorok totiž zasiahla ich rodinu tragická správa o smrti milovaného otca Johna Bullocka, ktorý opustil tento svet vo veku 93 rokov.

Herečkin otec odišiel obklopený rodinou a priateľmi. Smutnú správu potvrdila Sandrina mladšia sestra Gesine (48): “John Wilson Bullock 11. február 1925 – 18. september 2018. Milovaný brat, americký veterán druhej svetovej vojny, manžel, otec štyroch silných žien, dedko a vtipkár až do konca,” pripísala dojímavé slová. Herečka pritom prišla aj o mamu Helgu, ktorá zomrel ešte v roku 2000.

Rovnako sa ku smrti Johna Bullocka vyjadril aj Sandrin dlhoročný priateľ Bryan Randall: “18. septembra o 10:04, obklopený rodinou a priateľmi, John W Bullock opustil budovu. Ako otcovi, starému otcovi a veteránovi 2. svetovej vojny, ďakujeme za tvoju službu,” uvádza.

John W Bullock zomrel vo veku 93 rokov

Zdroj: eonline.com │ Foto: YouTube, Instagram