Úspešná hollywoodska herečka, ktorá má za sebou množstvo filmových hitov, priznala na sociálnej sieti smutnú správu. Lekári jej diagnostikovali fibroidný nádor, a tak musela byť okamžite hospitalizovaná. Po operácii sa bude zotavovať niekoľko týždňov.

Herečka Sharon Stone (64) má za sebou niekoľko skvelých postáv, vďaka ktorým si získala popularitu a uznanie. V osobnom živote si však musela preskákať už kadečím. V roku 2001 jej museli z tela odstrániť obrovský zhubný nádor, pričom v rovnakom roku prekonala aj mozgovú príhodu.

Slávna hviezda Hollywoodu sa v utorok zverila fanúšikom na sociálnej sieti, že lekári v jej tele opäť našli veľký fibroidný nádor. Aby toho nebolo málo, k svojej diagnóze sa dostala až na druhýkrát, keď z vlastnej iniciatívy vyhľadala a požiadala o názor iného odborníka.

Po tom, ako ju sužovali neznesiteľné bolesti, jej totiž prvý lekár nič nenašiel. S hrozivou správou prišiel až druhý doktor, ktorý Sharon okamžite poslal na nevyhnutnú operáciu. Herečka sa teraz musí v kľudovom režime zotavovať 4 až 6 týždňov. Aktuálne je mimo ohrozenia a podľa jej slov bude všetko v poriadku. Ženy a verejnosť varuje, aby sa nenechali odradiť, ak ich problémy pretrvávajú: „Získajte aj iný názor. Môže vám to zachrániť život,“ odkazuje. Na nemocničnom lôžku náhle skončila po operácii aj známa tvár slovenskej politiky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com │ Foto: YT/People, Nicki Swift