Slávna herečka v posledných rokoch radikálne zmenila svoj život aj imidž, a hoci sa málokedy vyjadrovala o túžbe po deťoch, nedávno sa z nej stala čerstvá mamina. Otvorene a s veľkým nadšením priznala detaily príchodu jej dieťatka na svet.

Austrálska herečka Melanie Elizabeth Bownds je známa pod menom Rebel Wilson. Pred pár hodinami oznámila, že sa v 42 rokoch stala novopečenou maminou. ,,Som hrdá na to, že môžem oznámiť narodenie môjho prvého dieťatka, Royce Lillian, ktorá sa narodila minulý týždeň,“ uviedla na sociálnej sieti, pričom zverejnila fotografiu malej princeznej.

Slávna blondínka priznala, že jej dievčatko vynosila náhradná matka. ,,Ďakujem, že ste mi pomohli založiť si vlastnú rodinu, je to úžasný dar. NAJLEPŠÍ darček! Som pripravená dať malej Royce všetku lásku, akú si dokážete predstaviť,“ odkázala žene, ktorej vďačí za dcérku, pričom si už pár dní naplno užíva mamičkovské povinnosti.

Rebel taktiež v júni tohto roka oznámila, že ju priťahuje rovnaké pohlavie a predstavila svoju priateľku Ramonu Agruma. Podľa jej slov dlhé roky hľadala princa a vôbec si neuvedomila, že celý čas potrebovala princeznú. Taktiež si od fanúšikov vyslúžila obrovské uznanie, keďže sa jej podarilo schudnúť 50 kilogramov, vďaka čomu sa z nej stala štíhla a šťastnejšia žena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rebelwilson  |  Foto: IG/rebelwilson, FB/Rebel Wilson