Legendárna speváčka prežíva mimoriadne smutné obdobie, pričom na sociálnej sieti zverejnila zdrvujúcu správu. Hovorí sa, že najťažšie pre rodiča je prežiť vlastné dieťa. Slávna umelkyňa sa s takouto ranou osudu musí potýkať už po druhýkrát.

Slávna americká speváčka Tina Turner (83) pred pár dňami prišla o syna Ronalda Renellea Turnera, známeho ako ,,Ronnie“, ktorý zomrel vo veku 62 rokov. ,,Ronnie, odišiel si zo sveta príliš skoro. V smútku zatváram oči a myslím na teba, môj milovaný syn,“ napísala na sociálnej sieti zdrvená matka.

Podľa dostupných informácií mala neznáma osoba volať na tiesňovú linku kvôli problémom s dýchaním. Ronnie napokon vybehol na ulicu v snahe dýchať, pričom skolaboval. S resuscitáciou začali okoloidúci a neskôr aj privolaní záchranári. Lekár však už len konštatoval jeho smrť, kým presná príčina úmrtia je v štádiu vyšetrovania.

83-ročná speváčka sa tak musí zmieriť so stratou už druhého dieťaťa. Jej starší syn Craig v roku 2018 spáchal samovraždu vo svojoj dome v Los Angeles. Nájdený bol so strelným poranením bez známok života. V posledných rokoch mal trpieť depresiami, pričom mu predpísané lieky nepomáhali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: Twitter, IG/afida_turner, Unsplash