Slávna blondínka, ktorá už po druhom dieťati vyhlásila, že ďalšie neplánuje, zrejme zmenila názor. Na sociálnej sieti totiž oznámila, že s manželom čakajú tretie bábätko a prezradila aj pohlavie.

Slávna speváčka Jessica Simpson, ktorá si zahrala aj v niekoľkých filmoch, oznámila svetu radostnú novinku. S Ericom Johnsonom budú mať v rodine čoskoro aj tretí prírastok a rozrastú sa na päťčlennú rodinku. Aktuálne spolu vychovávajú dcérku Maxwell (6) a synčeka Acea (5).

Hoci sa v minulosti vyjadrila, že dve deti jej úplne stačia a ďalšie by ju mierne vydesilo, zdá sa, že kráska napokon zmenila názor. V apríli tohto roku už vtipkovala, že sa s manželom pokúšajú o ďalšie, no ak by sa im to podarilo, bol by to hotový zázrak. Ten sa napokon udial a Jessica čaká svoje tretie bábätko.

Do rodiny pribudne dievčatko a šťastná mama to už stihla originálnym spôsobom prezradiť aj svojim dvom deťom. “Moje deti sú už veľké a vždy sa pozastavím nad tým, že to už nie sú batoľatá. Dcéra si myslí, že je tínedžerka, no syn by chcel byť stále dieťa,” prezradila blondínka, ktorá sa prírastku nevie dočkať.

Jessica je tretíkrát tehotná
Jessica bude mať do tretice dievčatko
Nový prírastok oznámila deťom originálnym spôsobom

Zdrojedition.cnn.com Foto: Instagram