Budúce mamičky práve počas tehotenstva prežívajú najkrajšie chvíle života, ktoré sa častokrát snažia zachytiť ako sa len dá. Špeciálnou kategóriou sú svetoznáme celebrity, ktoré sú pravidelne pozývané, aby nafotili milé tehotenské “akty”. Čokoládová speváčka Ciara tak urobila pre Harper´s magazine, avšak fotografiami podľa fanúšikov poriadne prestrelila!

Speváčku Ciaru oslovil Harper´s magazine, aby preň nafotila sériu intímnych fotografií s bruškom. Na tom by skutočne nebolo nič zvláštne, no možno by čokoládová kráska urobila lepšie, ak by na fotografiách pózovala sama. Speváčke však pri fotení robil spoločnosť aj syn Future (2) a manžel Russell Wilson (28), respektíve jeho ruky.

Zábery skutočne odhaľujú až priveľa, dokonca malý Future je na nich nahý! Na túto skutočnosť sa ozvalo množstvo fanúšikov, keďže prominentná kráska fotografie zavesila aj na Instagram. Reagovali naozaj nepríjemne: “príliš veľa rúk“ či „pekná fotografia, ale mala zostať radšej v súkromí”. Ďalší fanúšik sa čudoval: „Ak sa chcela fotiť nahá, v poriadku, ale prečo vyzliekla aj syna? Divím sa, že to Future dovolil“. Zdá sa teda, že Ciara naozaj prestrelila a pobúrila tak široký okruh svojich fanúšikov!

Kritizovaná fotografia spolu s nahým synčekom

Fotografiu si môžete pozrieť tu

Sparodovaná fotografia

Fotografiu si môžete pozrieť tu

Na margo týchto fotografií sa na sociálnej sieti už objavila aj sparodovaná verzia tejto snímky, ktorú krásna speváčka našťastie zobrala s humorom. Zazdieľala ju dokonca na svojom Instagrame so slovami: „čistá komédia? Milujem to! 🙂

Speváčka nakoniec stiahla kritizovanú fotografiu a miesto nej pridala „oblečenejšiu“

Fotografiu si môžete pozrieť tu

Ciara a synček Future

Zdroj/Foto: Instagram