Jedna z najúspešnejších speváčiek súčasnosti má oči v slzách. Kvôli pretrvávajúcim zdravotným komplikáciám bola nútená odvolať všetky svoje koncerty, ktoré mala naplánované na najbližší mesiac. Musí sa totiž podrobiť operácií, lebo jej vážne hrozí strata sluchu. 

Zdá sa, že na kanadskú speváčku Celine Dion sa lepí samá smola. Potom, čo pred štrnástimi mesiacmi pochovala manžela a následne i brata (obaja prehrali boj so zákernou rakovinou. Zomreli iba dva dni po sebe) má i ona sama vážne zdravotné problémy.

Táto diva so zlatom v hrdle má už roky trvalé angažmán v Colosseu Caesar Palace v americkom meste hriechu. Jej koncerty sú vždy beznádejne vypredané a fanúšikovia z celého sveta sa neustále zbiehajú v Las Vegas, len aby si mohli na vlastné oči a uši vychutnať jej oceňované vystúpenie.

Inak tomu nebolo ani teraz, kedže už 30. marca by mala Celine osláviť svoju päťdesiatku. Tento veľký deň sa rozhodla stráviť pri tom, čo miluje a práve preto sa pripravovalo špeciálne vvystúpenie. Celine si tak chcela vychutnať svoje narodeniny v spoločnosti svojich fanúšikov. Tí, v kútiku duše očakávali, že práve pri tejto príležitosti príde na trh aj dlho očakávaný anglicky album.

Bohužiaľ, všetko sa teraz zrútilo ako domček z kariet! Celine musela v dôsledku svojich zdravotných ťažkosti odvolať všetky svoje koncerty a vložiť sa do rúk lekárov. Speváčka má problémy so stredným uchom, dysfunkčnú Eustachovú trubicu a toto ochorenie jej spôsobuje problémy so sluchom. Situácia je tak vážna, že pri neliečení tohto problému, by dokonca mohla prísť o svoj sluch.

Celine tieto problémy trápia už vyše roka. Spočiatku sa liečila rozličnými liekmi, no keďže tie už nezaberajú, je nutné, aby sa podrobila operácii a následnej rekonvalescencií. Tejto drobnej Kanaďanke je nesmierne ľúto, že musí sklamať svojich priaznivcov: ,,V poslednej dobe som nemala veľa šťastia, no už som sa nesmierne tešila, na moje nadchádzajúce predstavenia. Ale stalo sa toto. …. Nemôžem tomu uveriť! Ospravedlňujem sa každému, kto si naplánoval cestu do Las Vegas, aby si pozrel moju šou. Viem, aké je to sklamanie! Je mi to tak ľúto,“ vyjadrila sa na margo zrušených vystúpení. 

Našťastie fanúšikovia tejto divy svoju hviezdu podržia aj v ťažkých časoch a Celine z celého srdca želajú skoré zotavenie. K tomuto prianiu sa samozrejme pripájame aj my.

Zdroj: dailymail.com, journaldemontreal.ca, cnn.com | Foto: facebook, instagram | Video: youtube