Slávna speváčka s nezameniteľným hlasom prichystala pre svojich fanúšikov obrovské prekvapenie! Na sociálnej sieti zverejnila veľavravnú fotografiu, v ktorej prezradila obrovskú udalosť! Už čoskoro nastane v jej živote obrovská zmena.

Reč je o britskej speváčke Alexandre Burke, ktorú v našich končinách poznáme z perfektného remaku nezabudnuteľnej a neskutočne zimomriavkovej skladby ,,Hallelujah“, ktorú pôvodne nahral a naspieval legendárny Leonard Cohen.

https://www.instagram.com/p/BbKn4pODQ8h/?taken-by=alexandramusic

Čokoládová kráska so zlatom v hrdle sa totiž zasnúbila a už čoskoro z nej bude vydatá pani. Hoci dvadsaťdeväťročná speváčka prežila tento šťastný okamih už 18. decembra minulého roku, keď jej priateľ  Joshua Ginnelly pred ňou pokľakol v tom najromantickejšom meste sveta – v Paríži, o túto radostnú novinku sa s fanúšikmi podelila až teraz. K rafinovanej fotke zavesila aj komentár, v ktorom to všetko prezradila:

„Moja spriaznená duša a láska môjho života sa ma opýtala niečo, o čom som mohla len snívať. Byť zamilovaný je jeden z najčarovnejších pocitov, ktoré život ponúka.“

Na spomínanej fotke si zaľúbenci dávajú bozk a do popredia vystúpila Alexandrina ruka a nápisom  „Povedala som áno!“ a nechýba tam ani prsteň.

https://www.instagram.com/p/BdpYFS-joyt/?taken-by=alexandramusic

Budúcim manželom zo srdca blahoželáme a želáme všetko dobré!

Zdroj: Instagram | Foto: instagram | Video: youtube