Slávny pár v októbri 2020 zarmútil tisícky fanúšikov správou, že prišiel o ich tretie bábätko. Aj napriek veľkej snahe lekárov sa chlapčeka nepodarilo zachrániť. Manželia však majú obrovský dôvod na radosť, keďže ich rodina sa čoskoro predsa len rozrastie.

Obľúbený spevák John Legend s manželkou Chrissy Teigen vychováva 6-ročnú dcérku Lunu a 4-ročného synčeka Milesa. Manželia sa tešili aj na tretieho potomka, no modelka začala v piatom mesiaci tehotenstva silno krvácať a chlapčeka, ktorý dostal meno Jack, sa nepodarilo zachrániť.

Niet sa čo diviť, že 36-ročná brunetka si nechávala nové radostné tajomstvo pre seba. ,,Pri každej kontrole som si povedala: ,OK, ak je dnes zdravé, oznámim to,´ ale potom som si s úľavou vydýchla, keď som počula tlkot srdca a rozhodla som sa, že som stále príliš nervózna,“ napísala na sociálnej sieti Chrissy, pričom sa pochválila rastúcim bruškom.

Budúca trojnásobná matka priznala, že smutná udalosť ju poznačila a stále ju trápi určitá neistota. Aj napriek tomu sa snaží myslieť pozitívne a robiť všetko preto, aby tehotenstvo prebehlo bez problémov. ,,…zatiaľ je všetko perfektné a krásne a ja sa cítim nádejne a úžasne,“ dodala.

Chrissy Teigen s bruškom nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/chrissyteigen