Verejnosť šokovala najnovšia informácia, ktorá vyšla z úst frontmana legendárnej skupiny Česko-Slovenskej hudobnej scény, keď verejne ohlásil koniec svojej hudobnej kariéry. Spevák sa už teší na sladké ničnerobenie!

So svojimi fanúšikmi by sa mal verejne rozlúčiť a následne by sa mal odobrať do hudobného dôchodku po ukončení budúcoročného turné. Stať by sa tak malo v decembri 2018 po poslednom koncerte v Prahe.

Spevák Jožo Ráž zo skupiny Elán sa vyjadril na margo svojho rozhodnutia. „Končím, pretože chcem. Tentoraz som rozhodnutý a nenechám sa prehovoriť!“ Nie je však tajomstvom, že Jožo už v minulosti mal podobné myšlienky. Tentoraz by to už malo byť skutočne definitívne !

Nie som unavený a publikum milujem, ale viem, že končím a hotovo. Seknúť s kariérou je potrebné vtedy, keď vás ľudia žerú. Keď ich už nebudete zaujímať, je neskoro,“ dodal.

Legendárna skupina Elán nedávno oslávila päťdesiate výročie pôsobenia a aj teraz dokáže ešte zaujať publikum, pretože jej hity sú doslova nadčasové!

Zdroj: pravda.sk, čas.sk | Foto: Facebook | Video: Youtube