Ruženka Kováčová (37) zahviezdila pred porotou Česko Slovensko má talent tak, že si vyslúžila zlatého bzučiaka a postúpila rovno do veľkolepého finále. Slepá speváčka má ale jeden tajný sen, ktorý by si chcela splniť a o pomoc prosí aj ľudí…

Talentovaná Ruženka má 37 rokov, no doposiaľ o nej nik nepočul. Svoj obrovský spevácky talent predviedla až pred porotou šou ČSMT, keď ukázala svoj vytrénovaný operný hlas. Napriek svojmu handikapu jej nerobí problém dochádzať za svojou učiteľkou spevu. Ruženka zároveň bez okolkov priznala, že spev je jej veľkým zmyslom života a venuje mu veľkú časť svojho času. Otvorene tiež prehovorila o svojom neľahkom osude.

Skromná žena, ktorá si spevom vyslúžila dojatie poroty ale aj zlatého bzučiaka a expresný postup do veľkého finále, sa spevu venuje odmalička a presne vie, že práve toto je to, čím by sa chcela živiť: „Už od malička som vedela, čím chcem byť. Maminka mi rozprávala, že som skôr spievala ako začala rozprávať. Takže toto bolo u mňa jasné,“ prezrádza pre portál Extra.

Spevácka kariéra sa jej tak po zviditeľnení v šou môže už čoskoro rozbehnúť na plné obrátky. Jej najtajnejší sen však ostáva stále nesplnený. Ruženka totiž sníva o milujúcom partnerovi, s ktorým by mohla zažívať šťastné chvíle, no doposiaľ sa jej takého nepodarilo nájsť: „Bohužiaľ, nič sa nerysuje. A vôbec neviem, kde ho hľadať, ako ho hľadať. Snažila som sa cez internet, ale je to pre mňa ťažké,“ zúfa si. Na záver ale dodáva, že ak by jej fanúšikovia dokázali pri hľadaní životnej lásky nejako pomôcť, bude im nesmierne vďačná. Ak teda máte vo svojom okolí niekoho, koho talentovaná Ruženka zaujala, neváhajte sa ozvať!

Zdroj: Extra.cz │ Foto|Video: YouTube, Instagram