Kým Rytmus uplynulú sobotu prežíval jeden z najdôležitejších dní v živote, Dara Rolins sa nachádzala v Ostrave, kde mala jedno z mnohých vystúpení. Fanúšikovia s napätím očakávali, či sa v tento výnimočný deň speváčka vyjadrí k sobášu bývalého frajera. Keď sa tak nestalo, rozhodli sa priliať zbytočný olej do ohňa sami.

Dara sa uplynulý víkend opäť venovala svojím pracovným povinnostiam. ,,Na ceste za vami do Ostravyyy,“ napísala speváčka, pričom zverejnila fotografiu, kde sa v aute usmieva od ucha k uchu. Mnohí fanúšikovia jej popriali šťastnú cestu a želali jej, aby si plánované vystúpenie poriadne užila.

Jedna z fanúšičiek si však neodpustila nemiestnu poznámku: ,,Dnes sa žení Rytmus,“ napísala jej k príspevku. Pod snímkou sa okamžite spustila búrlivá diskusia, do ktorej sa zapojilo niekoľko nahnevaných dám. Slečna, ktorá do éteru vypustila túto vetu, sa bránila vyjadrením, že išlo o humor. Nikomu sa však tento komentár až tak vtipný nezdal. Rolins však mala dostatok rozumu a do celého konfliktu sa radšej nemiešala a na svadbu jej bývalého partnera nereagovala.

Hádka o Rytmusovej svadbe

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi, Instagram/jasmina_alagic, YouTube