Život so sebou prináša nie len dobré, ale i zlé chvíle. A práve tie zlé si v poslednom období prežila i Ľubica Čekovská (41), ktorá sa dozvedela správu o nevere svojho manžela. Rozhodla sa preto vyspovedať z prežitej nevery v novej piesni, ktorej interprétom je Robo Opatovský. Z jej slov budete dojatý!

Dnes už bývalá manželka Sväťa Malachovského (44) prežila v minulom roku 2016 naozaj krušné obdobie. Po prevalení správy o tom, že manžel s ktorým žije 6 rokov a nanajvýš vychovávali spolu päťročného syna Tea ju podvádzal, sa jej život doslova zrútil ako domček z karát. Údajnou milenkou známeho herca mala byť mladšia kolegyňa Petra Molnárová (29). Ľubica je však v hereckých kruhoch taktiež známou osobnosťou a neváhala sa i napriek smutnej skúsenosti vyspovedať zo svojho trápenia v podobe novej piesne. Za celým týmto počinom stojí skupina umelcov, za pomoci ktorých sa podarila takáto dojemná skladba.

Je naozaj smutné, že po toľkých rokoch sa človek musí postaviť niečomu takému nečakanému, no život je nevyspytateľný. Pieseň, ktorá má názov Človek si musí všetkým prejsť uzrela svetlo sveta a presvedčte sa sami, že je naozaj dojemná!

Zdroj: YouTube Video: YouTube