Slová veštice a Dianinej dlhoročnej kamarátky sa teda naplnili. Vojvodkyňa Meghan Markle oznámila kráľovskému dvoru a svetu radostnú novinku, o ktorej sa špekulovalo už niekoľko týždňov!

Simone Simmons (58) nedávno predpovedala, ako dlho vydrží manželstvo Meghan a Harryho, hoci jej správa dvojicu zrejme nepotešila. Okrem iného ale veštica naznačila, že Meghan by mala byť tehotná: “Myslím, že je už tehotná. Niečo v jej tvári to hovorí,” prehlásila. Ako sa pred pár hodinami ukázalo, mala pravdu a kráľovský palác ohlásil príchod bábätka!

Jeho kráľovská výsosť vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu vám s radosťou oznamujú, že vojvodkyňa zo Sussexu čaká bábätko na jar 2019,” znejú oficiálne slová z kráľovského dvora. Meghan je teda naozaj tehotná a s princom Harrym, s ktorým mali krásnu svadbu v máji tohto roka, sa svojho kráľovského potomka dočkajú už na nasledujúcu jar. Meghan si pravdepodobne podľa informácií britského denníka Express opatrovateľku ani žiadnu inú pomoc nezabezpečí a po jej boku bude zrejme stáť mama Doria, ktorá sa má za dcérou presťahovať a na príchod vnúčatka sa už nesmierne teší.

O tehotenstve Meghan sa špekuluje už niekoľko týždňov, najmä kvôli voľnejším outfitom či oblejšiemu brušku. Vojvodkyňa mala radostnú novinku oznámiť kráľovnej Alžbete a dvoru práve v piatok počas rozprávkovej svadby princeznej Eugénie. Nedávno sa pritom s milionárskou dedičkou oženil aj exmanžel Meghan Trevor. Hoci má aktuálne bývalá herečka s princom Harrym nabitý program a okrem svadby sa práve vybrali na svoju prvú zaoceánsku návštevu do Austrálie, všetky povinnosti určite zatieňuje radosť z čoskorého príchodu ich prvého dieťatka. Blahoželáme!

Meghan je tehotná a s Harrym budú rodičmi už na jar 2019

Zdroj: express.co.uk │ Foto: Instagram