Televízia Markíza momentálne vysiela dvanásty týždeň reality šou Farma 11, kde aktuálne bojuje o finančnú výhru vo výške 75 000 € posledných deväť súťažiacich. Snáď najvýraznejšou postavou celého statku je aktuálne Radovan Dulin, ktorý sa netají náklonnosťou k súperke Kristi Dali. A to aj napriek tomu, že ho doma čaká snúbenica!

Rado a Kristína tvoria na Farme 11 dlhé týždne stabilný pár a nebyť istej Ivky, ktorá doma čaká na kontroverzného favorita celej šou, zrejme by im diváci priali lásku až za hrob. Viditeľná náklonnosť, rytmické pohyby pod perinou či zamilované pohľady s nežnými dotykmi sú však každodennou súčasťou ich vzťahu, avšak stále v pozadí hry figuruje Radova snúbenica.

Práve tej poslal televízny donjuan prekvapivý odkaz, ktorý zrejme nezmiatol len ju, ale aj divákov šou. Potom, ako si sadol do búdky s kamerou, požiadal štáb, aby kontaktoval jeho partnerku, s ktorou 26. októbra oslávil šesťročné výročie vzťahu. Dvojica sa mala spoznať na Donovaloch, pričom neopomenul ani svojho syna Lea. Práve jeho meno s dátumom narodenia si nechal vytetovať na predlaktie, no zdobiť ho má aj bezvýznamná hviezda.

,,Chcem, aby ste jej poslali tento odkaz. Že mi moc chýba ona aj malá…,” povedal s vážnou tvárou do kamery a s úškrnom dodal, že sa má na Farme veľmi dobre. Nevedno však, či vôbec tuší, že jeho romantické hrátky s kolegyňou videlo napriek prezentovanému vážnemu vzťahu doma celé Slovensko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza Foto: YouTube, IG/farma.markiza, i.b. | Video: YouTube