Nie je to tak dávno, čo sa desiatky ľudí zhromaždili pred domom profesora Vladimíra Krčméryho, od ktorého žiadali odpovede na mnohé otázky. Zasahovať napokon musela aj polícia. Najnovšie sa pozornosť obrátila na infektológa Petra Sabaku.

Na sociálnej sieti vznikla akcia s názvom ,,Budeme sa pýtať aj infektológa Petra Sakaba“. Nespokojní občania sa dohodli na spoločnom stretnutí pred domom odborníka, pričom pripravovanú udalosť si všimol aj samotný lekár. ,,To je pekné. K narodeninám mi idú usporiadať moju vlastnú open air diskusnú šou. Akurát mám obavy, že moderátor bude mať tak vo všetkom jasno, že sa ani nedostanem k slovu,“ ironicky poznamenal na sociálnej sieti.

Demonštranti sa napokon stretli pred nehnuteľnosťou Sabaku, ktorý sa však nenachádzal doma. Približne 20 ľudí sa napokon pustilo do hádky s jeho susedom, ktorý sa im pokúšal vysvetliť, že prekračujú hranice. Polícia nezasahovala, no muži zákona dohliadali, aby nebola zablokovaná cestná premávka. Slováci taktiež avizujú, že v najbližších dňoch budú protestovať pred domom Borisa Kollára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Sabaka  |  Foto: YT/MZ SR, TV Markíza