Je tomu len zopár hodín, čo Kristína Kövešová, investigatívna redaktorka televízie markíza, zverejnila správu od muža, ktorý bol svedkom rozhovoru dvoch osôb. Tie mali hovoriť o jej zavraždení a zahľadení všetkých stôp. Ľudia začali na tento hrozivý odkaz reagovať a niektorí zaujali poriadne bizarný postoj.

Obdivuhodné reportáže Kristíny Kövešovej často poukazujú na spoločenské a sociálne problémy tohto štátu, čo sa však nepáči zainteresovaným osobám. V priebehu celého minulého roka pracovala na odhalení zločineckej skupiny Slava W. v Seredi. Policajná razia nakoniec zatkla niekoľko “hláv“ miestneho podsvetia.

Práve kvôli tejto kauze sa Kristína dostala do hľadáčika nebezpečných zločincov. „Prepáč, že otravujem. Som v Taliansku a v reštike padlo tvoje meno pri vedľajšom stole. Treba ju odstrániť. Ako, je mi jedno. Akože ju treba zabiť? Áno. Babizňa, dávaj pozor na seba, prosím,“ napísal markizáčke neznámy muž.

Slováci začali na tento hrozivý odkaz okamžite reagovať a veľké množstvo z nich považuje redaktorku za odvážnu ženu, ktorá robí našu spoločnosť omnoho bezpečnejšou. Našli sa však aj vyjadrenia, ktoré sú, vzhľadom na dnešnú situáciu v tejto krajine, viac ako smutné. ,,Keby nestrkala nos do toho, do čoho jej nič nie je, nič by jej nehrozilo. Chce byť len zaujímavá,“ napísala jedna z komentujúcich dám. ,,Môže si za to sama. Podľa mňa, sa svojich detí ani nedožije,“ zareagovala ďalšia komentujúca.

Komentáre Slovákov

Zdroj: Facebook/HiTky.sk  |  Foto: Facebook/ Kristína Kövešová, YouTube