Slováci naložili známej speváčke na lyžovačke! Tieto slová myslí vážne?!

Dátum:

Hoci je celé Slovensko v mimoriadnom režime a zatvorené sú školy či divadlá, stále sa nájdu známe tváre nášho šoubiznisu, ktorým karanténa zrejme veľa nehovorí. Práve k nim sa pridala aj známa speváčka, ktorá si zlízla za svoju lyžovačku poriadnu kritiku fanúšikov.

Slováci sa v posledných dňoch po hroznom vývoji situácie v Taliansku začínajú správať zodpovednejšie a čoraz viac ľudí dodržiava domácu karanténu. Výnimkou je však speváčka Zuzana Smatanová, ktorá sa s úsmevom na tvári pochválila fanúšikom pred pár dňami lyžovačkou v horách.

Posielam vám pozdravy z hôr, kopce boli dnes v hmle, slnko sa len ťažko predieralo cez mraky, ale údolia boli zaliate zlatom a dalo by sa opaľovať, nezaľudnené svahy a prázdne lanovky,“ pochvaľuje si speváčka. „Čítam tu správy, ktoré sa šíria svetom.. Prajem si, aby sa táto pohroma dala čím skôr do poriadku. Dovtedy: zdržiavajte sa viac doma, umývajte si ruky, doprajte si spánok a jedzte veľa vitamínov, verím, že to rýchlo prehrmí a svet bude zase v pohode,“ napísala optimistické slová, no už o chvíľu sa na Smatanovú zviezla kritika.

Ľudia s úžasom pozerali na to, ako Zuzana odporúča všetkým karanténu priamo z lyžiarskeho svahu: „Toto je už vrchol drzosti, ona sa lyžuje na ohrozených miestach a nám radí, aby sme boli doma,“ píše Anka a pridáva sa aj Andrea: „Keby existovala cena o najhlúpejšiu celebritu, tento rok by si bola jednoznačný víťaz.“ Speváčka ale na nahnevané slová fanúšikov nereagovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzanasmatanova

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...