Obľúbená nová atrakcia “Chodník korunami stromov” v Bachledovej doline je v prevádzke už takmer dva roky. Od svojho otvorenia sa tento prírodný projekt teší obrovskej návštevnosti nielen domácich, ale aj zvedavcov zo zahraničia. V posledných mesiacoch sa však objavuje čoraz viac rozhorčenia nad vyhliadkovou trasou, ktorá mala pôvodne ohúriť návštevníkov.

Tých z vás, ktorí sa chystáte počas najbližších dní navštíviť nádherný “Chodník korunami stromov”, ako i lanovku v Bachledovej doline, zrejme nepotešíme. Je totiž viac ako zrejmé, že reklamné fotografie na oficiálnej webovej stránke sa výrazne líšia od smutnej reality. Šesťsto metrov dlhá vyhliadková atrakcia totiž sľubuje pohľad z vtáčej perspektívny na štíty Belianskych Tatier, scenériu Pienin i malebné Zamagurie.

Slovenka Nela tak neodolala a spoločne s rodinou sa vybrala na výlet. ,,Po hodinke túry hore zjazdovkou Vás hore privíta “čarokrásne” stavenisko. A keď už dáte 9 €/osoba za vstup, tak sa môžete dokonca pokochať na tú “krásu” z vtačej perspektívy. Dokonca ešte rovno pod vami pilčíci pília stromy, až som mala strach, aby omylom nezrezali nosník chodníka. Úprimne, máte problém urobiť foto s pozadím, aby tam nebolo stavenisko alebo rúbanisko! Veľké sklamanie!“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila zábery zo známeho chodníka.

V poslednom období sa však objavilo na internete veľké množstvo podobných komentárov, kde ľudia, ktorí navštívili slovenskú atrakciu, boli poriadne sklamaní. ,,Tešil som sa na krásnu prírodu. Hore však na nás čakalo len stavenisko a chodník plný ľudí obklopený pár stromami, ktoré vôbec nevyzerajú zdravo,“ uviedol ďalší Slovák.

Reklamné zábery

Skutočnosť

Zdroj: Facebook/Chodník Korunami stromov | Foto: Facebook/kmfoto.sk, Facebook/Nela X., Facebook/Chodník Korunami stromov