Američan Chris Powell sa u nás preslávil najmä ako tréner v šou Extrémne premeny. Slováci neverili, keď ho v týchto dňoch stretli v Bratislave! 

Chris Powell (38) pomáha ľuďom s vysokou nadváhou dospať sa späť do formy. Fanúšikov má po celom svete. Na Instagrame má 400-tisíc sledovateľov, čo sa nepodarí len tak hocikomu. A teraz sa známy Američan objavil v našom hlavnom meste. Nie je známe, prečo presne ku nám známy tréner zavítal, mal tu však vraj nejaké aktivity. Tie pravdepodobne vo veľkej miere súvisia aj s televíziou Markíza. V utorok ráno ho totiž diváci mohli vidieť aj v Teleráne. V uliciach hlavného mesta ho spoznalo viacero jeho fanúšikov.

Jedným z nich bol aj Tomáš Stríž, ktorého tiež pozná množstvo ľudí. Vyrába špeciálne prívesky, ktorých majiteľkami sú napríklad Mirgová či duo TWiiNS. Stríž ho stretol v posilňovni v bratislavskom nákupnom centre.

Tomáš si s Chrisom dokonca aj zacvičil

“Ľudkovia neuveríte mi. Pozrite s kým som mal dnes tú česť mať tréning. Včera som s ním pozeral Extrémne premeny a dnes mi extrémne na tréningu rozbil hruď,” pochválil sa Tomáš na sociálnej sieti. Dodal, že Chris ho namotivoval ako nikto pred tým. Majú vraj rovnaký názor, že si treba ísť vždy za svojím cieľom a snom. Ukázal aj video zo spoločného tréningu v posilňovni.

Zdroj: Facebook/Instagram