Boris Kollár mal 24. októbra vážnu dopravnú nehodu, pričom sa vo vládnej limuzíne nachádzal jeho šofér, ochrankár a bývalá finalistka súťaže krásy Mirka Fabušová. Aj napriek tomu, že má predseda parlamentu povesť záletníka, prítomnosť krásky v aute počas zákazu vychádzania sa Slovákom rozhodne nepozdáva.

K zrážke dvoch áut došlo v Podunajských Biskupiciach, kedy vodič osobného vozidla prešiel na červenú a narazil do vládnej limuzíny. Boris Kollár skončil so zlomeným krčným stavcom a kľúčnou kosťou, pričom absolvoval pred pár dňami úspešnú operáciu.

V štátnom aute sa však nachádzala aj bývalá misska Mirka Fabušová, ktorá má zlomené rebrá a zápal pľúc. Podľa jej slov potrebovala odvoz do lekárne, ktorý jej s radosťou ponúkol predseda strany Sme rodina. Argument 37-ročnej krásky však u Slovákov neobstál, v dôsledku čoho nešetrili kritikou.

Pre mnohých ľudí totiž nebolo vôbec ťažké nájsť modelku na sociálnych sieťach, kde jej zanechali množstvo nepekných komentárov. ,,Podľa mňa s Borisom idú už len úplné zúfalky. Dnes je to už hanba duševná a morálna spodina začať si s Boriskom,“ napísala jeden z dám. ,,Hltačka vajec, čo sa vyváža za peniaze daňových poplatníkov. To je výsmech celej spoločnosti,“ takto znie ďalší z urážlivých názorov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Komentáre Slovákov

Zdroj: IG/mirkafabus  |  Foto: YT/Európske noviny, IG/mirkafabus