Keď sa v roku 2013 objavila na plátnach kín animovaná rozprávka Snehové kráľovstvo, deti z celého sveta ostali doslova nadšené. Jedinečný príbeh o princeznách Else a Anne dopĺňali nádherné skladby, ktoré dnes už po prvých tónoch rozpoznajú malí i dospelí. A ako sa zdá, na podobný úspech si trúfajú aj tvorcovia slovenského muzikálu!

Už o pár dní sa na slovenské divadelné dosky dostane jedinečný muzikál Snehová kráľovná, kde sa v hlavnej úlohe predstaví Barbora Švidraňová, Dárius Koči a Romana Dang Van. Sympatická trojica hercov má momentálne naplánované vystúpenia po celom Slovensku, pričom o texty piesní sa postaral Marián Brezáni a hudbu majú pod palcom Kari Kimmel s Tomim Popovičom.

Kým notoricky známu skladbu „Let It Go“ z Ľadového kráľovstva pozná celý svet, svoju titulnú pieseň má aj Snehová kráľovná. Hit „Roztopím“ naspievala speváčka Dominika Mirgová a fanúšikovia nešetria chválou. „Keď toto počúvam, mám pocit, že sa roztápam. Asi preto, že tam je ten najlepší hlas,“ uviedla istá Mimi, ku ktorej sa pridáva aj Lucy. „Nádherná pesnička. Dominika a Tomi, veľmi krásna tvorba. Ste proste perfektní umelci!“ A my môžeme len súhlasiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dominikamirgovaofficial, _basie_