Slováci ostali poriadne pobúrení po vzhliadnutí videa, ktoré zachytáva v akcii pohrebnú službu vo Vranove nad Topľou. Dvaja muži totiž vynášajú telo nebožtíka spôsobom, akým by sa nemalo vynášať ani zviera.

Slovákov vytočilo najnovšie uniknuté video, ktoré zachytáva pohrebnícku službu z Vranova nad Topľou priamo v akcii. Pri vynášaní nebohého Jozefa (†57) z bytovky, kde skonal, sa totiž svojsky popasujú s problémom schodišťa.

Z tretieho poschodia neviedol výťah, a tak museli dvaja muži zniesť telo nebožtíka vlastnými rukami. Necitlivý prístup ale pobúril aj domácich obyvateľov, ktorí natočili celý úkon na mobil. Podľa ich slov z reportáže televízie Markíza sa mali k telu správať bez úcty a rešpektu.

Na margo videa sa už vyjadril aj predseda Slovenskej asociácie pohrebných služieb: “Toto je maximálna neprofesionalita profesionálov. Toto sa nerobí ani v hororových filmoch. Toto je prvý prípad za 10 rokov, takže tu nejaký ľudský faktor zlyhal. Ale toto sa pri profesionálnej pohrebnej službe nemôže stať,” krúti hlavou.

Celé video si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Tv Markíza