Aktuálny týždeň sa začal na Farme doslova divoko, pričom medzi mešťanmi a dedinčanmi došlo hneď k dvom románikom. Značne podgurážení súťažiaci spolu dokonca skončili v posteli, kde sa pred zrakmi ostatných oddávali pod perinou živočíšnej vášni.

Po ukončení druhého duelu, z ktorého vyšiel ako víťaz statný Aquaman Henrik, sa na farmárskom statku oddávali súťažiaci oslavám a porušovaniu pravidiel. Pomerne dobrú zábavu napokon pokazila ožratá súťažiaca Nikol Fridrichová, ktorá pred kamerami ukázala výbušnú povahu a verbálne zaútočila na Adama Tomeka. Počas ostrej hádky miestnosťou nelietali len ostré vyjadrenia, ale aj sklo, keď 32-ročná Bratislavčanka rozbila pohár o stôl.

Nálada sa po roztržke začala uberať iným smerom, no farmári neváhali čo to popíjať aj naďalej. Potom, čo sa mnohí mešťania a dedinčania počas noci absolútne premiešali, vznikli medzi nimi aj dva nové páriky. Okrem Erika Zahorjana a Rebeky Hlavatej, ktorá tesne pred románikom prezradila veľké tajomstvo, si náklonnosť prejavili aj Nikol a Henrich Kuľko. Dvojica sa neváhala oddávať vášni priamo pred očami zvedavých spolubojovníkov i televíznych kamier, pričom ráno pred všetkými svorne tvrdili, že k ničomu nedošlo. Aj keď sa stokrát opakovaná lož stáva po čase pravdou, zábery Markízy hovoria niečo celkom iné.

Video z vyvádzania Nikol a Heňa môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, streamable.com | Foto: IG/farma.markiza