Uplynulý pracovný týždeň sa na východe Slovenska skončil fatálnou tragédiou, pri ktorej vyhasli životy štyroch ľudí. V katastri obce Turňa nad Bodvou sa čelne zrazili dve vozidlá, pričom v automobiloch sa v tom čase nachádzalo sedem osôb.

12. júla došlo v podvečerných hodinách k tragickej dopravnej nehode dvoch osobných automobilov, v dôsledku ktorej zahynuli štyri dospelé osoby. 20-ročný muž vo vozidle zn. VW Golf, ktorý išiel od obce Drienovec, nedal pri odbočovaní z hlavnej cesty na vedľajšiu, smerom do Turne nad Bodvou, prednosť oproti idúcemu vozidlu zn. Alfa Romeo. Vo vozidle VW Golf sa vodič a dvaja spolujazdci zranili ťažko, ďalší dvaja spolujazdci utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. 51-ročný vodič z okresu Rožňava a jeho spolujazdkyňa vo vozidle zn. Alfa Romeo zrážku neprežili.

Ako uviedla polícia Slovenskej republiky, vinníkovi nehody bol na mieste zadržaný vodičský preukaz, pričom bol vykonaný odber krvi na zistenie prítomnosti požitia alkoholických nápojov a iných návykových látok. Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia SR