Slovenskí poslucháči, ktorí sa koncom uplynulého týždňa chystali na koncert medzinárodne uznávanej raperky Nicki Minaj, ostali poriadne sklamaní. Na poslednú chvíľu, dokonca až po „začatí“ celej udalosti, bola totiž šou nečakane zrušená.

Dlho očakávaný koncert raperky Nicki Minaj dopadol poriadnym fiaskom a pre údajné technické problémy na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave bol zrušený. Šou sa mala najskôr začať o 19:30, no krátko pred udalosťou ju presunuli na deviatu hodinu, pričom bolo zároveň zrušené vystúpenie predskokana Majka Spirita. Po nekonečnom čakaní sa približne 20 minút pred polnocou objavila na pódiu samotná Nicki v extravagantnom oblečení s korunkou na hlave a fanúšikom oznámila, že koncert sa ruší.

K celej situácii sa napokon vyjadril aj priamy organizátor celej akcie, konkrétne Andrej Kratochvíl z agentúry XL Promotion. Ako sa však zdá, vyjadrenie kompetentných sa nepozdáva mnohým Slovákom, pričom Ondrej z Trenčína si servítku rozhodne nedával. Ako totiž tvrdí, za tieto konkrétne záležitosti by žiadal od organizátorov odstupné a finančnú náhradu. Súhlasíte s ním aj vy?

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, kysdc.com