Slovák naspieval „SHALLOW“, ľudia sú nadšení: Lepšie než originál?

Dátum:

5. októbra 2018 rozpútal hollywoodsky herec Bradley Cooper doslova mániu, keď do kín po celom svete vypustil svoj režisérsky debut „Zrodila sa hviezda“. Na čele s hlavnou hrdinkou Lady Gagou vytvorili jednu z najkrajších dvojíc filmovej histórie, pričom originálne skladby k filmu sa stali najsťahovanejšími pesničkami globálne.

Bradley Cooper a Lady Gaga vytvorili na filmovom plátne nezabudnuteľnú dvojicu, ktorú si vďaka jedinečným skladbám fanúšikovia pripomínajú doslova denno denne. Ústredný hit “Shallow” sprevádzal muzikál od prvej chvíle, pričom duet herca a speváčky sa dočkal množstva jedinečných cover verzii.

Jednou z nich sa pochválil i Slovák Martin Cisár, ktorý sa v roku 2014 objavil v speváckej súťaži Hlas Česko Slovenska, kde získal tretie miesto. Aj keď nebolo o sympatickom Trnavčanovi dlhšie nič počuť, teraz spojil svoje sily s kolegyňou z talentovej súťaže a s českou hviezdou Eliškou Mrázovou nahral jedinečný duet.

Aj keď Shallow poňali o čosi jemnejšie, ako je originál, ich verzia si okamžite získala množstvo fanúšikov, pričom niektorí tvrdia, že sa im dokonca páči viac ako pôvodná skladba. A čo vy, máte rovnaký názor?

Eliška Mráz & Martin Cisár – Shallow

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...