Televízia JOJ odvysielala v sobotu večer druhú epizódu šou Česko Slovensko má talent, kde padol prvý „zlatý bzučiak“. Ten dostal priamo do finále veľkolepej súťaže slovenského tanečníka Nora Grofčíka, známeho z formácie Phantoms Crew!

Uplynulá noc patrila na obrazovkách TV JOJ šou Česko Slovensko má talent, kde porotu i divákov absolútne očaril tanečník Noro Grofčík. Ten sa na pódiu súťaže objavil so skupinou Phantoms Crew už v roku 2010, pričom o päť rokov neskôr žali úspechy aj v poľskej verzii talentovej šou.

Noro, ktorý sa pohybu venuje väčšinu svojho života, si v roku 2016 odniesol ocenenie Slovenský choreograf roka a o pár mesiacov neskôr titul majstra sveta WCOPA 2017! Noro teda nie je medzi tanečníkmi žiadnym nováčikom, pričom jeho pohybové vystúpenie natoľko očarilo Dianu Mórovú, že ho posunula priamo do finále!

Ako prvý finalista uviedol pre portál JOJ.sk, okrem tanca sa venuje aj informatike a grafické vizuály k šou mu robil kamarát Kubo, s ktorým študoval na vysokej škole! „Dalo to naozaj dosť práce, nejaké dva dni sme to dávali dokopy. Potom aj s hudobnou produkciou, ktorú mi robil ďalší producent. Ale venujem sa takýmto veciam aj ja, keďže sa mi podarilo vyštudovať aplikovanú informatiku na Vysokej škole v Nitre. Ale, keď to chcem urobiť na profesionálnej úrovni, tak radšej poprosím kamarátov, ktorí sú v tom momentálnej zdatnejší, keďže sa tomu pravidelne nevenujem,“ povedal pre JOJ-ku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: joj.sk