Istý Slovák sa dostal do povedomia verejnosti svojim mimoriadne nevšedným inzerátom, v ktorom sa snaží predať vozidlo. Ladislav totiž tvrdí, že pôvodným majiteľom mal byť sám Igor Matovič. Inzerát zverejnila satirická stránka Zomri a fanúšikovia neskrývali nadšenie.

Istý Ladislav pobavil veľkú časť Slovákov neobvyklým inzerátom, ktorým sa snaží po dvoch rokoch predať svoje vozidlo. Jeho Seat Inca z roku 2002 mal totiž kedysi podľa jeho slov patriť samotného ministrovi financií Igorovi Matovičovi, u ktorého doma nedávno nahlásili bombu. Nie je zrejmé, či ide o pravdivú informáciu alebo len žartík inzerenta, no fotka sa okamžite stala virálom.

Ako bonus uverejnila stránka Zomri aj servisnú knižku, na ktorej svieti Matovičovo meno: „Nie je ním nik iný, ako sám najväčší, prvý a posledný Mgr. Igor M.. Ak si zvolíte tento povoz, bude to určite lepšia voľba ako voliť OĽaNO v roku 2020,“ píše s humorom predávajúci. V žartíkoch neprestáva ani pri popise vozidla, ako aj kapacite úložného miesta. Celé znenie inzerátu nájdete v obrázku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Zomri, Igor Matovic