Útoky a vyhrážky na adresu ministra obrany neustále pretrvávajú, pričom ľudia na sociálnej sieti zamierili svoju frustráciu a hnev aj na jeho rodinných príslušníkov. To bola posledná kvapka a Jaroslav Naď sa obrátil na políciu. Dnes by zrejme nenávistné komentáre a správy veľmi radi zobrali späť.

Člen koaličnej strany OĽaNO sa v decembri minulého roka začal zaoberať nebezpečnými vyhrážkami ľudí na sociálnej sieti. Správy ako ,,Zamordovať celú rodinu aj s deťmi“ či ,,Zdochni aj s tvojimi deťmi“ boli iba začiatkom, no minister spravodlivosti stratil trpezlivosť. Fakt, že boli do útokov zahrnuté aj jeho deti, ho veľmi nahneval.

Minister obrany následne podal sedem trestných oznámení v čase núdzového stavu, kedy sú tresty oveľa prísnejšie. Pred pár dňami si jeden z ,,virtuálnych útočníkov“ vypočul svoj trest. ,,Prišlo prvé rozhodnutie súdu. 8 mesiacov s podmienečným odkladom počas skúšobnej doby 18 mesiacov, probačný dohľad, psychoterapia a psychologické poradenstvo,“ oznámil na sociálnej sieti nadšený politik.

Podľa slov Naďa mal páchateľ prísť na výsluch na polícií pod vplyvom alkoholu a ospravedlňoval sa. ,,A na polícii mi chcel potom odovzdať čokolády pre moje deti. Pre tie, ktorým chcel podľa jeho vlastných slov zastreliť otca. Tak teraz nech sa pozerá spravodlivosti do očí,” opísal situáciu, pričom je jasné, že nebude mať s hejtermi žiadne zľutovanie.

Súdne rozhodnutie

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO