Známa dermatologička Alena Pallová skrášľuje tváre mnohých celebritných klientov. Na Slovensku rozbehla dve úspešné kliniky, no jej pracovné ciele sú omnoho väčšie. Aj to je zrejme jedným z dôvodov, prečo je terčom závisti i nenávisti. Potvrdzujú to vyhrážky neznámeho muža, ktorý každým dňom prekračuje hranice.

Celebritná lekárka na sociálnej sieti priznala, že ju v posledných mesiacoch obťažuje neznámy muž. Pravidelne ju uráža, a zároveň sa jej vyhráža ublížením, či dokonca zabitím. ,,Poprosím vás, pomôžte mi zastaviť tieto nebezpečné psychopatické výplody jeho mysle a nahláste ho. Ďakujem,“ prosí ľudí, pričom zverejnila niekoľko správ od pomäteného človeka.

Nedávno poslal Pallovej fotografiu Jeffreyho Dahmera, ktorý bol sériovým vrahom, kanibalom a nekrofilom. O jeho zverstvách bol natočený aj seriál, ktorý je aktuálne populárny na streamovacej službe Netflix. ,,Veľmi inšpiratívna kinematografia. Ktorý orgán by ti najmenej chýbal, hm? Hlava, že?“ spýtal sa jej. 42-ročná blondínka už podala trestné oznámenie, do ktorého dopĺňa každú vyhrážku, ktorá jej pristane v e-mailovej schránke či v správach na sociálnej sieti.

To však šialenca vôbec neodradilo, ba priam naopak. Najnovšie zverejnil video, kde nabáda ľudí, aby lekárke ublížili. Netají sa radosťou, ak by ju niekto zabil. ,,Ahojte, priatelia. Tak, aby ste vedeli, už je skoro na lopatkách tá stará ku*va. Už len treba to doraziť. Už ju máme skoro hotovú! Už je naložená v peci! Už to treba len dokončiť. Takže, vyzývam vás, každý, kto ju prizabije, máte odo mňa 10-tisíc dolárov a tomu, komu sa to podarí to dokonať, private jet a ubytovanie v Singapure od môjho frajera. Poďme ju spolu doraziť! Veď to je strašná sranda, ja to zaplatím! 10, 20, 30… Máte to odo mňa. Garantujem vám peniaze, zábavu, všetko máte odo mňa,“ povedal vo videu, pričom sa pri tom šialene rehotal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/alenapallova  |  Foto: IG/alenapallova, Pixabay