Príslušníci slovenskej polície pred pár hodinami na sociálnej sieti upozornili na odvážneho mladíka, ktorý sa rozhodol mužom zákona poslať odkaz cez internet. Vôbec si však neuvedomil, že fotografia, ktorú zverejnil, ho dostane do poriadnych problémov.

Polícia upozornila na prípad zo septembra, keď 18-ročný vodič dostal pokutu za rýchlosť vo výške 80 eur. Bol natoľko nahnevaný, že sa počas jazdy rozhodol odfotiť pokutové bločky, pričom k textu pridal vztýčený prostredník.

Záberom, ktorý zverejnil na sociálnej sieti, sa však sám usvedčil, keď porušil hneď niekoľko pravidiel cestnej premávky. ,,V tej chvíli išiel podľa tachometra približne 90 km/h – v jednej ruke držal bločky, v druhej mobil. Týmto skvelým výtvorom sa „pochválil“ oficiálnemu profilu Policajného zboru na Instagrame,“ uviedli policajti na svojom oficiálnom účte.

Mladík bol dokonca upozornený, že jeho činom sa budú zaoberať muži zákona. V týchto dňoch prišlo k nečakanej dohre. ,,Za svoje frajerstvo dostal dodatočnú pokutu 40 eur a okrem toho si získal takú povesť vo svojom okrese, že pre našich kolegov určite bude aj v budúcnosti neprehliadnuteľný,“ dodali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/policiaslovakia  |  Foto: Instagram/policiaslovakia, Facebook/Polícia SR, Pixabay