Mnohí ľudia využívajú sociálnej siete na vyventilovanie svojich osobných problémov alebo pocitov, ktoré nadobudli v priebehu posledných dní. Ani dnes to nebude inak, keďže nahnevaný Slovák sa rozhodol pre poriadnu kritiku nežnejšieho pohlavia.

Zrejme mladý muž sa stal súčasťou skupiny na sociálnej sieti pod názvom ,,Priznania žien“, pričom sa rozhodol vyčistiť žalúdok všetkým dámam, ktoré chcú vzbudiť klamlivý dojem. Podľa jeho názoru sa dievčatá snažia oklamať ľudí upravenými fotkami a zaujať predovšetkým veľkými výstrihmi a tetovaniami.

Vyjadrenie Slováka

,,Zdravím, priznám sa, že sa smejem z niektorých báb, ktoré sa na FB hrajú na herečky, aké sú dokonalé, že raz za rok idú do fitka, ale len sa fotiť do šatne, že tam boli. Na mobile sú viac ako bežiacom páse a potom doma nasleduje zverejňovanie trápnych fotiek z fitka, no priznám sa, že niektoré v legínach vyzeráte o 1678900-krát inak ako v skutočných plavkách, čo som sa presvedčil na kúpaliskách. U niektorých báb sú legíny len očný klam a nehovorte, že nie. Fotky moc klamú, no česť výnimkám,“ napísal nahnevaný muž.

,,A ešte otázka či existujú baby, ktoré nemajú tetovanie? Lebo opäť sa všetky tetujete, myslíte si, aké ste drsné a štýlové, ale o 10 rokov to bude čmáranica na ruke. Buďte sami sebou a nekopírujte americké hviezdy, je to detinské. Detinské sú aj vaše selfie, kde sa na každej foto snažíte byť top a zvierať lajky na výstrihu. Ide hlavne o ženy s umelými prsiami, no s tým by som sa moc nechválil. Keď niečo nie je tvoje, nechváľ sa tým. Je to len umelé prso, nič viac,“ komentoval vzhľad niektorých žien.

,,Sorry, dievčatá, som znechutený z niektorých žien, čo sa hrajú na dokonalé, ale nie ste, lebo to nie je nikto. Fotky tipu zmaľovanej alebo polonahej baby iba na dosiahnutie pozornosti a získaniu lajkov je otrasné. Pamätaj, je to iba bezvýznamný palček hore. Pozdravujem všetky normálne baby, ktoré sú opakom môjho zverejnenia a nehrajú sa na hviezdy FB. Na sociálnej sieti chce pútať pozornosť, lebo na ulici by ťa dnes nikto nezastavil ani neoslovil. Mier,“ dodal na záver mladík.

Zdroj: Facebook/Priznania žien  |  Foto: Pixabay, Instagram