Aj keď sa mnohokrát zdá, že nájsť a udržať si toho „pravého“ je skutočne náročné, stále medzi nami existujú páry, ktoré dokazujú neoblomnú moc a silu lásky. Svoje o tom vie aj slovenský hudobník Marks, ktorý našiel ženu svojho života a okamžite vedel, že iba s ňou chce prežiť zvyšok svojich dní.

Talentovaný hudobník Marks (22) tvorí pár so svojou láskou Sofiou (23) už dlhšie obdobie, pričom okamžite vedel, že práve ona je vyvolenou ženou jeho života. Uplynulé leto sa preto rozhodol, že ju požiada o ruku a kým krásna plavovláska, ktorá vystupuje pod menom DJ Sofi F nič netušila, jej partner sa pomaly pripravoval na svoj najdôležitejší krok.

„Vytvoril som skladbu, v ktorej ju žiadam o ruku a jej celý text som preniesol na malé kartičky. S týmito kartičkami v ruke som ju nenápadne fotil, keď nič netušila alebo spala, a to počas celého roka a hlavne cez všetky pre nás významné dátumy,“ povedal k romantickému videu Marks.

Ako dodal, pred Sofi všetko odhalil 8. júla, kedy pred ňou napokon nečakane pokľakol pri romantickej atmosfére. „Áno, pôvodne bol v pláne dátum 6.9.2019 a svadba až o rok s tým, že my sme mali byť na dovolenke a zásnuby prebiehať pri západe slnka na pláži. Človek mieni, Pán Boh mení. Kým k tomu došlo, udialo sa niečo nečakané, no nádherné a pre nás oboch nesmierne významné, čo nakoniec ovplyvnilo celú túto situáciu,“ dodal dnes už mladomanžel Marks. 6. septembra si totiž dvojica povedala svoje vytúžené „áno“ aj pred oltárom. Srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Raper Marks a DJ Sofi F

Video: YouTube