Na východnom Slovensku malo v jednej z rodín dochádzať k fatálnemu týraniu ženy, ktorá si pri svojom manželovi vytrpela doslova peklo. Agresor ju mal napádať nielen verbálne, ale aj fyzicky, pričom mal mať pre ňu podľa vyjadrení vykopaný hrob!

Útoky zo strany vlastného manžela trpela dlhé obdobie zúfalá žena z horného Zemplína. Agresor bol prokurátorkou obžalovaný z vydierania, ublíženia na zdraví, se*uálneho násilia, nebezpečného vyhrážania sa a prenasledovania, pričom vo vyšetrovacej väzbe sedel od marca minulého roka. Ako uvádza Korzár, humenský sudca mu za dlhodobé týranie manželky vymeral sedem rokov za mrežami.

„Stále sa mi vyhrážal smrťou, že má pre mňa vykopaný hrob, že ma zahrabe tak, že ma nikto nenájde. Robil všelijaké veci, psychicky som to nezvládala. Cítila som sa ako štvaná zver,“ uviedla obeť násilia, ktorú partner priväzoval aj reťazou či lanom a tĺčikom na mäso jej neváhal zlomiť niekoľko kostí. Obeť týranie tajila aj pred vlastnými deťmi, pričom po vynesení rozsudku sa obe strany odvolali. Rozhodnutie zatiaľ nie je právoplatné, a kým odsúdenému sa zdá byť trest príliš vysoký, prokurátorka požaduje väzbu na 12 rokov a tri mesiace.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: korzár.sk