Polícia Slovenskej republiky prijala oznámenie o mimoriadne agresívnom útoku muža, ktorý napadol svoju bývalú manželku. V Nových Zámkoch sa schoval do jej bytu, pričom po jej príchode na nič netušiacu ženu zaútočil nožom.

Uplynulú nedeľu večer bola polícia Slovenskej republiky privolaná do jedného z novozámockých bytov, kde došlo k hrozivej dráme. 49-ročný muž tu zaútočil na svoju bývalú partnerku v jej vlastnom byte. “Pravým kľúčom si otvoril byt svojej bývalej ženy a schoval sa v ňom. Keď sa z prechádzky vrátila domov, muž vyšiel z kúpeľne, kde sa schovával a hneď na ňu zaútočil,” uviedla polícia.

Podľa informácii jej mal cez hlavu prehodiť župan, pričom jej spôsobil viaceré bodné a rezné zranenia po celom tele. Napriek tomu, že páchateľ z miesta incidentu ušiel, obeť ho stihla identifikovať. “Krátko po čine policajti z Obvodného oddelenia z Dvorov nad Žitavou podozrivého zadržali. Vyšetrovateľ PZ ho obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví a porušovania domovej slobody a dal podnet na väzobné trestné stíhanie obvineného.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Fotku z útoku môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Polícia