Slovákovi zomrela babka na Covid: Trpké slová voči vláde Matoviča!

Dátum:

Spoločnosť ako taká momentálne bojuje s pandemickým ochorením koronavírus, ktoré zabraňuje nielen návštevám reštauračných zariadení či verejných akcii, ale aj samotnej rodiny. Kým doposiaľ boli Slováci zvyknutí na stretávanie sa a trávenie času s najbližšími, dnes bojujú predovšetkým s tým, aby mohli čo i len navštíviť starých rodičov, s ktorými nežijú spoločnej domácnosti.

Svoje o tom vie aj istý Slovák, ktorý sa o svoju bezmocnosť podelil na sociálnej sieti Facebook v obľúbenej skupine Nekŕmte nás odpadom. Ako uviedol, práve v sobotu (20. februára) mu na následky pandemického ochorenia Covid-19 skonala stará mama, pričom  bola v nemocnici, opustená, sama.

Muž sa vo svojom príspevku zamýšľa nad skutočnosťou, že kým v prvej vlne pandémie ostávali ľudia preľaknutí už pri nízkych číslach novonakazených či zosnulých, dnes berú Slováci denné tragédie už len ako štatistiku. „Budem úprimný, volil som OĽaNO a dnes viem, že to bola obrovská chyba, ktorá stála moju babi život. Táto vláda nevyužila leto, nezabezpečila trasovanie, neposilnila personálny stav úradov verejného zdravotníctva, nepripravila naše nemocnice. Ponúka nám hádky a testovanie, ktoré, ako sa zdá, viac škodí ako pomáha. Sme aktuálne najhorší na svete a oni sa nám smejú do ksichtu, keď povedia, že minister zdravotníctva nemá prečo odstupovať,“ vyjadril svoj názor, pričom ho podporili stovky ďalších ľudí.

Na záver vyriekol i zopár slov voči Igorovi Matovičovi, ktorý je pre neho mimoriadnym sklamaním. „Slovensko prehráva boj s Covidom najmä preto, že pri svojich rozhodnutiach nepočúva odborníkov, ale premiéra, ktorý ako vždy potrebuje konflikt. Raz so Sulíkom, teraz s Remišovou. Spolieha sa na improvizáciu, lebo tá mu v politike doposiaľ stačila. Manažovanie epidémie však potrebuje odbornosť, tá sa intuíciou riadiť nedá. Odpočívaj v pokoji babi a prepáč, že som dopustil, aby Slovensko v najkritickejšej chvíli v jeho novodobých dejín riadil človek, ktorý si myslí, že jeho názor je viac ako vedecký fakt,“ zakončil svoje slová neznámy muž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Nekŕmte nás odpadom, Igor Matovič

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...