Hoaxy a podvody ohľadom pandémie koronavírusu zásobujú internetový svet každým dňom zaujímavejšími a absurdnejšími príbehmi. Po najkrutejšom z hoaxov prichádza na rad jeden z tých najneuveriteľnejších! Výpadok elektriny: Celosvetovo a na celý mesiac!

Nebude čo jesť, pretože nebudú fungovať chladničky, nebude čo kupovať, pretože v prevádzke nebudú ani zásobovacie automobily! Aj tieto informácie zdieľa istá pani Anka priamo zo svojej kuchyne po tom, čo údajne dotelefonovala s vysokopostaveným úradným činiteľom.

Pani Anna podľa polície pravidelne zdieľa šokujúce odhalenia a utajované plány ohľadom pandémie koronavírusu. V najnovšom videu národ vyzýva, aby si urobil poriadne zásoby jedla a, samozrejme, viacerých sviečok. Vypadne totiž elektrina, a to nielen na Slovensku, ale po celom svete.

Ľudia by si podľa jej pokynov mali zabezpečiť nielen mesačné zásoby rôznych druhov trvácnych potravín, ale ideálne aj extra bandasky s pohonnými hmotami. Anne z videa hrozí za šírenie poplašnej správy trest: „Kontaktovali sme Políciu SR – Prešovský kraj, ktorá v tejto veci začala konať v súvislosti s podozrením na šírenie poplašnej správy. Budeme vás informovať,“ uvádza polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Video: FB/Hoaxy a podvody – Polícia SR | Foto: pixabay.com