Záchranné zložky v Trenčíne dostali hlásenie o zúfalej žene, ktorá mala na koľajisku čakať na vlakovú nápravu. Údajne totiž chcela skoncovať so životom, v čom jej však na poslednú chvíľu zabránili policajti z Obvodného oddelenia.

Polícia z Obvodného oddelenia v Trenčíne bola upovedomená o žene, ktorá si mienila na železničnej stanici vziať život skokom pod vlak. Po príchode na miesto hliadka situáciu preverila a zistila, že oznámenie sa zakladá na pravde. V tých chvíľach bol už na trati pripravený vlak, ktorý sa chystal na odchod, pričom ženu doposiaľ upokojoval 54-ročný Ľubomír z Trenčína.

52-ročná Marta z okresu Trenčín, ktorá sa správala roztržito a agresívne, policajtom potvrdila, že je rozhodnutá skoncovať so svojim životom. Potom, ako uvidela, že sa vlak pohol, rozbehla sa smerom k nemu a mienila skočiť. V tom jej však okamžitou reakciou zabránili nstržm. Kristián Gramblička a nstržm. Adam Senčík, pričom žena skončila v opatere lekárov vo Fakultnej nemocnici. Dôvod, prečo chcela skoncovať so životom, je zlá sociálna situácia.

Nstržm. Kristián Gramblička (vľavo) a nstržm. Adam Senčík

Zdroj: Polícia