Hovorí sa, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Vo vzťahu medzi opačnými pohlaviami to však často vyzerá tak, že nie sú dokonca ani len z jednej galaxie. Práve z tohto dôvodu je nutné vzájomné pochopenie, tolerancia a snaha akceptovať veci, ktoré nám nie sú po vôli. Zdá sa však, že mladík stratil trpezlivosť a rozhodol sa pre bizarné ultimátum.

Mladá Slovenka sa prostredníctvom stránky ,,Priznania žien“ podelila o problém, ktorý momentálne rieši so svojím partnerom. Situácia bola zrejme natoľko vypätá, že prišlo ultimátum: ,,Pes alebo on!“ Z vydierania milovanej polovičky je zúfalá, a tak poprosila o názor iné dámy.

Drvivá väčšina žien sa zhodlo, že by mala uprednostniť chlpatého miláčika. ,,Tvoj frajer s tebou za rok vôbec nemusí byť, pes a jeho láska ti však ostanú,“ napísala jedna z komentujúcich slečien. ,,Určite psa, najvernejšieho priateľa v živote,“ vyjadrila rázny postoj ďalšia dáma. Do dnešného dňa sa objavili stovky komentárov, ktoré hovoria jasnou rečou, a to, aby milovníčka zvierat poslala k vode práve partnera.

Slovenka prosí o radu

Zdroj: Facebook/Priznania žien  |  Foto: Pixabay, Facebook/Priznania žien