Kontroverzný pár, ktorý len prednedávnom prekonal vzťahovú krízu, opäť prekvapuje. Český MMA zápasník Karlos Vémola a jeho partnerka, slovenská playmate Lela Ceterová, si navzájom dokazujú lásku neprehliadnuteľnými gestami, pričom tento raz sa o vyznanie postarala výrazná blondínka.

Slovenka Lela Ceterová (32) len pred troma mesiacmi porodila českému bojovníkovi druhé spoločné dieťatko a už sa odhodlala na zásadný zákrok. Aj keď si dvojica ešte pred pár týždňami nevedela prísť na meno a prostredníctvom médií si adresovali tvrdé odkazy, dnes je všetko inak. Po obvineniach z nevery a odchode od Karlosa si nechala Lela zvečniť svojho milého na mimoriadne viditeľnom mieste.

“Tak už ťa mám navždy. A už mám pod kľúčnou kosťou aj Rockyho. Už teraz mám premyslené ďalšie tetovanie na ruku, čo bude nadväzovať,” napísala odhodlane blondínka, pričom si nechala vytetovať tvár MMA zápasníka Karlosa Vémolu s popisom “môj kráľ”. Aj keď by sa mohlo zdať, že ide o jedinečné gesto, opak je pravdou, nakoľko športovec si v minulosti taktiež nechal vytetovať nie príliš vydarenú podobizeň Ceterovej. Obrázok na jeho ruke vyvolal svojho času posmech fanúšikov, pričom Lele odkázali, že si našla rozhodne lepšieho tatera, ako jej milý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/karlos_terminator_vemola, lela_ceterova_official