V roku 2003 pobláznila celý svet kolumbijská telenovela Skrytá vášeň, ktorá rozprávala príbeh rodín Elizondových a Reyesovcov. Traja chudobní bratia sa v mydlovej opere zamilujú do troch bohatých sestier, pričom 188 epizód je plných lásky, sklamania, intríg aj romantiky.

Diváčky z celého sveta podľahli takmer pred dvadsiatimi rokmi jednej z najúspešnejších telenoviel Skrytá vášeň a v náručí Juana, Franca a Oscara chcela tráviť noci nejedna Slovenka. Aj keď by sa to mohlo zdať nereálne, jedna predsa len mala to šťastie a ulovila si rovno hlavného predstaviteľa obľúbeného seriálu, herca Maria Cimarra.

Bývalá finalistka súťaže Miss Slovensko Bronislava Gregušová (30) tvorí s 50-ročným hercom pár takmer štyri roky, pričom sa v novembri 2019 zasnúbili. Dvojica sa pri príležitosti pokračovania telenovely Skrytá vášeň zúčastnila slávnostnej premiéry, kde sa modelka odfotila aj s ikonickými “sestrami Elizondovými”. Štart obľúbeného seriálu je naplánovaný na 14. februára, a teda na Valentína, pričom hercov by ste bez akýchkoľvek problémov spoznali aj po dlhých rokoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/paolareyactriz, bronigregus