Nahnevaná žena si v istom čase začala všímať svoje okolie a správanie niektorých dám ju absolútne šokovalo. O probléme, ktorý začala čoraz viac vnímať, prehovorila aj na sociálnej sieti. Nešetrila kritikou, dúfajúc, že si vybraná skupina ľudí uvedomí ich prehnané konanie.

Zvieratá sa stávajú čoraz väčšou spoločenskou témou. Uvedomila si to aj mladá Slovenka, ktorá iba neveriacky krúti hlavou nad správaním iných žien, tzv. mamičiek, ktoré svoje zvieratá volajú deťmi. Aj keď žene dali viacerí za pravdu, mnohí s jej názorom nesúhlasili. ,,Čudujete sa? Ja osobne som sa len od človeka dočkala faloše, zákernosti a neúprimnosti… pes vás sklame raz, keď sa poberie na večnosť,“ bráni sa jedna zo psíčkarok.

Vyjadrenie Slovenky

,,Ahojte, priznávam sa, že je podľa mňa choré, keď ľudia (poväčšine ženy) nazývajú svoje zvieratká – deti. “Mamička dá papať“…“Mamička pohladká“… choré, choré, choré. Ja mám psíka dlhé roky, milujem ho, starám sa o neho, je to člen rodiny, ale stále je to psík a tie oslovenia mi prídu naozaj choré. Do toho spadá aj to, že títo ľudia stavajú svojho miláčika nad ľudí. Musím sa neustále s kočiarom uhýbať, vždy prídem s hovnom na kolese, lebo tieto “mamičky“ nedokážu po svojich “deťoch“ pozbierať. Trávnik a chodník nie je záchod. Kde sa majú hrať naozajstné ľudské deti? A kaviarne plné psov? V reštaurácií ide čašník, pohladká obrovskú dogu a potom vám prinesie jedlo! Ruky si neumyl, sledovala som ho celú dobu. Tým nechcem povedať, že zvieratká nemám rada… Mám veľmi, ale toto preháňanie je o nervy. Na SK je už vraj zákon, že zvieratká nemôžu do reštaurácií. Chválim. Ja na SK nežijem a vážne mám pocit, že za chvíľu sa budeme musieť psom verejne klaňať a ospravedlňovať. Psíčkari, nebláznite sa po tomto príspevku. Nádych, výdych – aj tak viete, že mám pravdu.“

Zdroj: Facebook/Priznania žien  |  Foto: Pixabay