Mnohí ľudia využívajú sociálnej siete na vyventilovanie si svojich osobných problémov alebo zverejnenie šokujúcich zážitkov, ktoré sa im stali v priebehu dňa. Ani dnes to nebude inak, pričom nahnevaná Slovenka sa rozhodla pre poriadnu kritiku vybranej skupiny mužov.

Kým v minulosti bolo úplne normálne, že mladí ľudia opúšťali svoje domovy už ako „násťroční“, dnes je situácia absolútne iná. Čoraz viac tridsiatnikov využíva tzv. ,,mama hotel“. Pohodlie, stopercentný servis, a to všetko len za pár drobných alebo dokonca zadarmo je vždy lákavejšia ponuka ako sa osamostatniť.

Mladá mamička sa z tohto dôvodu rozhodla na sociálnej sieti osloviť všetkých mužov, ktorí aj po 30-ke bývajú s mamou. Nešetrila kritikou, a zároveň uviedla situáciu zo života, ktorá ju poriadne nahnevala. Zrejme práve tento moment sa stal dôvodom, prečo napísala svoj názor.

Kritika Slovenky

,,Zdravím všetkých mamičkiných maznáčikov, ktorí ani po tridsiatke nedokážu prestrihnúť pupočnú šnúru. Uvediem príklad! Kamarát ma volal na koncert, vstupenka stála viac ako 100 eur. Vravím, že určite nepôjdem, keďže som samoživiteľka, splácam byt, živím dieťa, mám auto a klasické mesačné výdavky, nesiahnem po finančnej rezerve. Ironicky sa mi posmieval, vraj on si to môže dovoliť, keďže nemá žiadne „záväzky“. Isteže, 35-ročný chlap, ktorý stále visí na matkinej sukni, si to „môže“ dovoliť. Doma full servis, snáď ani „nájomné“ neplatí. Je mi trápne a smiešne, ako sa môže porovnávať so mnou. Neviem, čo je to za dobu. Mamánci sedia doma v teplúčku a nevedia nič vybudovať, o nič sa postarať. Takže, všetka česť chlapom, ktorí majú „gule“ a v živote sa snažia byť chlapmi a nie stále cicajú mamičku.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Priznanie žien  |  Foto: Pixabay, YouTube